تحصیل و اقامت در فرانسه

تحصیل و اقامت در فرانسه

شرایط تحصیل فرانسه

کشور فرانسه یکی از مدرن ترین و با شکوه ترین کشورهای اروپا و جهان است. جالب است بدانید بخاطر شرایط استثنایی تحصیلی از جمله تحصیل رایگان در فرانسه این کشور یکی از محبوب ترین مقاصد تحصیلی دانشجویان است. توجه ویژه کشور فرانسه به تحصیل تا جایی است که دولت فرانسه درحدود ۲۳% بودجه سالانه خود را صرف امور تحصیلی این کشور می‌کند. وجود بیش از ۳۰۰۰ مرکز تحصیلی رایگان باعث شده تا داوطلبان تحصیل در فرانسه روز به روز بیشتر شوند تا جایی که در این کشور زیبا بالغ بر ۱۷۰۰۰۰ دانشجوی غیر فرانسوی مشغول تحصیل هستند.

کمک هزینه های پرداختی به دانشجویان از جمله عوامل مهم دیگر در جذب سرمایه انسانی تحصیل کرده به کشور فرانسه است. رویای تحصیل رایگان در فرانسه با شرایط فوق العاده، امروزه برای متقاضیان به تحصیل در کشور فرانسه بسیار به واقعیت نزدیک شده است. تنها لازمه مهاجرت از طریق تحصیل در کشور فرانسه کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره تحصیل در فرانسه است موسسه آریان با کادری مجرب و با سابقه تا بحال رویای مهاجرت از طریق تحصیل بسیاری را به واقعیت تبدیل کرده است برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با ما در تماس باشید.

مشاوره تحصیل در فرانسه

با توجه به شرایط ، امکانات و موقعیت دانشگاه های فرانسه طبیعی است که ذهن هر کسی به سمت تحصیل در دانشگاه های فرانسه کشیده شود. همانطور که پیش تر گفته شد کشور فرانسه با فراهم آوردن امکان تحصیل رایگان در بسیاری از مراکز آموزشی ، تحصیلی و دانشگاه ها از جمله دانشجو پذیرترین کشورهای جهان به شمار می‌رود. اگر با دقت و بررسی بیشتر به دنبال یک راهکار باشید شما نیز می‌توانید از مزایای تحصیل رایگان در فرانسه بهره‌مند شوید.

از آن‌جا که انجام پروسه پذیرش دانشجویی نیاز به تخصص دارد بهتر است پذیرش خود را به موسساتی که در این زمینه تجربه کافی دارند بسپارید. بسیاری از وب سایت ها و موسسات از جمله موسسه اعزام دانشجو به فرانسه (موسسه آریان) به منظور ارائه خدمات هرچه بیشتر به هموطنان جویای علم با ارائه خدمات مشاوره رایگان تحصیل در فرانسه اقدام به چاره جویی برای اعزام داشجو به فرانسه نموده اند.

همین حالا با ما تماس بگیرید.

۰۲۱-۲۲۷۰۳۸۰۸

۰۲۱-۲۲۷۰۳۲۰۲

 

از ما اینستاگرام بازدید نمایید.

arian_daneshyar_institute@

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت ما مراجعه کنید.

arianinstitute.com