شرکت قالی‌شویی احتشام

سرویس VIP ویژه تمام نقاط تهران حتی ایام تعطیل

جهت جلوگیری از چروکی و شکستگی فرش‌ها

به صورت لول و اتوشده داخل کاور تحویل داده می‌شود

همین حالا تماس بگیرید.

شرکت قالیشویی احتشام

متخصص در شستشوی انواع فرش‌های ماشینی، دستباف، ابریشم، گل ابریشم و قالی‌های نفیس

انواع خدمات شامل: رفوگری، رنگ برداری، لکه برداری، ریشه کشی، چرم دوزی، پرداخت و دارکشی

تهرانی‌های عزیزافتخار ما این است که قالیشویی احتشام با بهره گیری از استادکاران حرفه‌ای بصورت تخصصی خدمات ویژه و VIP انجام می‌دهد. امیدواریم بتوانیم شما را درنگاهداشت این یادگاری‌های اصیل ایرانی کمک نماییم.

همین حالا تماس بگیرید.

نحوه شستشوی فرش دستباف در قالیشویی احتشام

شستشوی فرش دستبافت در قالیشویی احتشام یکی از حساس ترین مراحل شستشو می باشد. به دلیل تغییر رنگ شست وشو از مواد درجه یک و ترکیب های مواد مختلف توسط کارشناسان فرش انجام می شود و فرش دستبافت بدون کمترین مشکل و ایراد احتمالی شسته می شود.

نحوه تحویل فرش

فرش دستبافت پس از شستشو و آبگیری با دستگاه مخصوص در فضای باز پهن شده و با استفاده از هوای آزاد خشک می شود تا این روش جلوگیری از بوی نا مطبوع فرش شود. پس از خشک شدن کامل فرش لول شده و به انتخاب مشتری کاور می شود و توسط سرویس کاران ما با نهایت احترام تقدیم شما می شود.

خشکشویی مبلمان ،موکت در منزل شما

یکی از خدمات قالیشویی احتشام خدمات خشکشویی می باشد،که توسط ماشین آلات پیشرفته آلمانی و شامپوی خارجی انجام می شود که انجام کلیه خدمات خشکشویی در محل بدون آب ریزی در محل انجام می شود.
انجام اینگونه خدمات برای کالایی همچون مبلمان ایرانی و خارجی، مبلمان راحتی و استیل، موکت، موکتهای چسبیده به کف، خوشخواب، صندلی اتومبیل، فرش در منزل، و …. می باشد.
شما پس از تماس با شرکت قالیشویی احتشام و ثبت سفارش خشکشویی در شرکت متخصصان ما در زمان مشخص با هماهنگی قبلی در محل حاضر شده و پس از مشاهده کالای شما و قیمت گذاری خدمات اقدام به سرویس دهی می کنند.