47584282_1304724616333723_3846440300045824279_n (1)

دکتر بابک جعفر نژاد

فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک

تنها پیج رسمی دکتر در سایت

عضو انجمن فوق تخصصی پلاستیک و زیبایی

۲۰ درصد تخفیف جراحی لیپوماتیک تا پایان تابستان

ساعات کاری دکتر ۴ الی ۶ روز‌های زوج

لیپوماتیک

لیپوماتیک این تکنیک جراحی لاغری که در دنیا به لیپوساکشن اینفراسونیک معروف است. یک تکنیک FDA approved می باشد؛ که سیستم قابل اعتماد و مطمئن برای برداشتن چربی‌ها در کل قسمت ها‌ی بدن می‌باشد. در لیپوماتیک ابتدا سلول‌های چربی شکسته شده یا حتی به صورت محلول مایع شده توسط حرکت‌های ویبراتیو کانول به دستگاه در می‌آید و سپس این محلول مایع شده چربی خیلی آرام آسپیره می شود. سیستم فعال مراقبتی دستگاه بافت بدن (اعصاب، عروق، عضلات) را درپی انجام لیپوماتیک از آسیب‌ها محافظت کرده و همین سیستم باعث برتری آن و عوارض کمتر آن نسبت به دستگاه‌های سنتی قبلی می‌شود.
با ارتعاش ۶۰۰ بار در دقیقه این دستگاه به طرز موثری چربی هارا آسپیره میکند که. منجر به پاسخ حداکثر‌ی کاهش چربی اندام همزمان با پوست صافتر و کبودی کمتر نسبت به دستگاه‌های قدیمی‌تر می‌شو.

مزایای لیپوماتیک

  • آسیب کمتر بافتی
  • کاهش بازه کبودی، و نمای بهتر پوستی که تحت لیپوماتیک قرار گرفته.
  • زمان کمتر نسبت به تکنیک‌های قدیمی‌تر که همین امر موجب درد کمتر بیمار و ریکاوری سریعتر خواهد شد.

ماموپلاستی

ماموپلاستی یا جراحی ترمیمی پستان: جراحی پلاستیک جهت اصلاح سایز یا ترمیم افتادگی پستان و نیز پس از ماستکتومی در زنان انجام می‌شود و معمولاً جهت زیبایی پستان انجام می‌گیرد. در طول عمل کوچک کردن سینه، چربی، بافت غدد و پوست از سینه برداشته شده و سپس بافت سینه تغییر شکل داده میشود و به این ترتیب و وضعیت قرارگیری سر سینه اصلاح می‌گردد.

در جراحی ماموپلاستی فرد تحت بیهوشی عمومی قرار می‌گیرد و مدت زمان جراحی ۲ الی ۴ ساعت به طول می‌انجامد و در طی فرآیند جراحی جراحی سینه با خودکار نقاط برش را مشخص می‌کنند که عموماً برش درسه ناحیه ایجاد شده و از سر سینه آغاز می‌شوند.

برش اولیه دوره اطراف ناحیه نوک سینه برش دوم از هاله سینه تا چین زیر سینه و برش سوم به صورت افقی روی چین پستان ایجاد می‌شود سپس بافت غدد، چربی سینه و پوست اضافی برداشته شده و در حین ایجاد این تغییرات، قرار گیری سر سینه هم به لحاظ موقعیت تغییر می‌کند.
این نکته حائز اهمیت است که هاله سینه در حین حفظ کردن ارتباط خونی خود با سینه، با قسمتی از عضله زیرین سینه برداشته می‌شود.

برش‌های ایجاد شده روی سینه پس از ایجاد تغییرات بخیه زده شده و در نهایت پانسمان می‌شود.
پس از جراحی ماموپلاستی احساس کمی درد در سینه‌ها امری طبیعی است و با مصرف مسکن بهبود می‌یابد.
نتیجه نهایی جراحی ماموپلاستی پس از کاهش تورم سینه‌ها و گذشته حداقل یک سال و اصطلاحاً جا افتادن سینه‌ها مشهود خواهد بود.

جهت مشاهده نمونه های انجام شده به صفحه اینستاگرام مراجعه نمایید.

@dr.jafarnejad

ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی در مقایسه با لیپوماتیک یک جراحی تهاجمی محسوب می‌شود در روش آبدومینوپلاستی برش‌های مختلف‌ای در نواحی شکم و دور ناف ایجاد می‌شود به دلیل برداشت حجم بالای چربی‌های تجمع یافته در این ناحیه در نهایت زیبایی خاصی به اندام داده خواهد شد لیپوماتیک برای افرادی کاربردی‌تر است که چاقی موضعی اندکی در بدن دارند و با یک شکم بسیار بزرگ که افتاده و آویزان می‌باشد روبرو نیستند در حقیقت در کاندیدا‌های مناسب برای این عمل پوست خاصیت انعطاف پذیری و ارتجاعی خود را دارا می‌باشد و تنها قرار است یک حجم مشخصی از چربی‌های اندام شکم را خارج کرد با استفاده از روش آبدومینوپلاستی تنها می‌توان چربی‌های مازاد در ناحیه شکم را خارج کرده و افتادگی‌های این ناحیه را برطرف نمود این روش جراحی زیبایی مخصوص شکم است، اما روش لیپوماتیک از جمله شیوه‌های کاربردی برای تمامی اندام‌های می‌باشد که دارای چربی‌های مازاد هستند.

معمولاً روش ابدومینوپلاستی جهت از بین بردن چربی‌های مازاد در ناحیه شکم و پهلو به کار می‌رود در حقیقت این جراحی برای افرادی مناسب می‌باشد که در ناحیه شکم دارای میزان بسیار زیادی چربی بوده شکل ظاهری آن را به یک حالت شل و آویزان تبدیل کرده است.

پس از انجام ابدومینوپلاستی چروکی بر روی پوست باقی نمی‌ماند و حالتی صاف و کشیده خواهد داشت جالب است بدانید که افتادگی شکم بانوان که به علت بارداری‌های متعدد به وجود آمده است با استفاده از روش ابدومینوپلاستی از بین خواهد رفت در واقع تجمع چربی‌ها به علت بالا بودن سن بیماران زایمان‌های متعدد و …. سبب می‌شود تا به مرور زمان شکم یک فرم بد و بزرگ به خود گرفته و تناسب اندام بدن کاملاً به هم بریزد در نتیجه آبدومینوپلاستی بهترین گزینه برای افراد است تا بتوانند فرم زیبای اندام خود را مجددا به دست آورند.

جهت مشاهده نمونه های انجام شده به صفحه اینستاگرام مراجعه نمایید.

@dr.jafarnejad

مشاوره حضوری رایگان جهت رینوپلاستی (عمل بینی)

۲۰ درصد تخفیف جراحی لیپوماتیک تا پایان تابستان

ساعات کاری دکتر ۴ الی ۶ روز‌های زوج

ونک، گاندی شمالی، کوچه صانعی شرقی، پلاک ۲۸، طبقه ۲، واحد ۴