کلینیک دندانپزشکی تخصصی دکتر بساطی

فلوشيپ زيبايي از انگلستان
بيش از ١٠٠٠ درمان موفق در سال
جاي اينكه لبخندتون رو پنهان كنيد باید با ما تماس بگيرید
لبخند زيبا برازنده شما هم هست

افرادی که دندان‌های زیبا دارند، زمان صحبت کردن و خندیدن، زیبایی دندان‌های آن‌ها در چشم دیگران جلوه دیگری دارد. داشتن دندان‌های زیبا به اندازه‌ای اهمیت دارد که حتی اگر سایر اجزا صورت متناسب و زیبا باشند، اما تنها جای یکی از دندان‌ها خالی باشد چهره را غمگین و پیرتر نشان می‌دهد.

مرکز زیبایی، ایمپلنت دکتر بساطی یکی از مجهزترین مراکز دندانپزشکی است که با همکاری تیم متخصص و متعهد آماده خدمتگزاری و ارائه‌ی خدمات دندانپزشکی به شما عزیزان می‌باشد.

لبخند مشتریان کلینیک را در اینستاگرام دنبال کنید

رابطه زیبایی دندانها و داشتن اعتماد به نفس

زیبایی همراه با خود اعتمادبه‌نفس دارد. هرچه بیشتر لبخند بزنید افراد بیشتری جذب شما می‌شوند. برای یک لبخند تاثیرگذار باید دندان های زیبایی داشته باشید. اگر بگوییم زمانی که زیبا هستید داشتن اعتمادبه‌نفس کار سختی نیست درست است. یک دلیل بزرگ این است که نگاه‌های مردم شما را اذیت نمی‌کند. زمانی که درباره‌ی چیزی در ظاهر خود نگران هستید با نگاه‌های دیگران روی خودتان احساس راحتی نخواهید داشت. شما فکر می‌کنید همه به مشکلی که در صورتتان است خیره شده‌اند.

همه‌ی افراد توجه زیادی به زیبایی صورت خود دارند و به سراغ جراحی بینی، بوتاکس، گونه گذاشتن و … می‌روند اما اغلب کاملاً دندان‌های خود و نقش آن‌ها در چهره‌شان را فراموش می‌کنند.

راه های داشتن لبخندی زیبا متناسب با چهره بیمار

کامپوزیت ونیر، لمینیت سرامیکی با حداقل تراش، بلیچینگ (سفید کردن دندان ها)، ارتودنسی، اصلاح لبخند لثه ای و…
تمامی المان های زیبایی توسط متخصصین با سابقه زیبایی در این مرکز بررسی و تحلیل می گردد.
خط لب و لبخند
خط افقی بین مردمک چشم ها
نسبت طول و عرض دندان ها
پیشنهاد رنگ با توجه به رنگ پوست و سفیدی چشم

فرق لمینیت سرامیکی و ونیر کامپوزیت چیست؟

لمینت سرامیکی و ونیر کامپوزیتی هردو جهت برطرف کردن زردی و بدفرمی دندانها و طراحی لبخند به کار می روند و میتوانند در رنگهای دلخواه فرد از همرنگ دندان تا روشن و خیلی سفید استفاده شوند. معمولا برای دندانهایی که در لبخند دیده می شوند توصیه می شود که حداقل حدود هشت الی ده دندان در فک بالا وپایین می باشد. در هردو این درمانها، در جلسه معاینه ابتدا دندانها، روابط دندانهای فک بالا و پایین نسبت بهم و روابط فک بالا وپایین نسبت به صورت شخص بررسی می شود، تا قابل انجام بودن این درمانها برای مراجع مورد نظر مشخص شود. ممکن است یکی از این درمانها یا هر دو، برای فرد قابل انجام باشد.

گاهی نیاز به درمان اولیه قبل از انجام ونیر یا لمینیت می باشد، به طور مثال جراحی leveling و یا لیفت لثه برای یک یا چند دندان یا تمام دندانهایی که در لبخند دیده میشوند. ممکن است هیچکدام از این درمانها قابل انجام نباشد و فرد نیاز به ارتودنسی و یا حتی ارتوسرجری(ترکیب ارتودنسی و جراحی) داشته باشد.

نمونه کار های ما

فلوشيپ زيبايي از انگلستان
بيش از ١٠٠٠ درمان موفق در سال
جاي اينكه لبخندتون رو پنهان كنيد باید با ما تماس بگيرید
لبخند زيبا برازنده شما هم هست

تهران، اقدسيه، خيابان موحد دانش، روبه روي رستوران اقدسيه، ساختمان نارسيس، طبقه دوم، واحد ٢٠٢